דף נחיתה
דף הבית - דף נחיתה

דף נחיתה הוא עמוד שנועד לקדם מוצר או שירות מסוים, ואליו מגיע הגולש לאחר לחיצה על באנר או פרסומת כלשהי במנועי חיפוש, באימייל או בפורטלים השונים.

אופיו, מבנהו ועיצובו של העמוד מותאמים וממוקדים היטב במסר השיווקי של המפרסם באמצעותו, ולרוב הוא כולל טופס נוח ומהיר ליצירת קשר

עמוד זה הוא לא אתר ממשי אותו ניתן לצרף לרשימת ה'מועדפים', ומובן שאינו מהווה אמצעי לעדכונים שוטפים על המתרחש בתחום מסוים.

דפי נחיתה הם פרסומת רחבה יותר לשירות או מוצר. מטרתם העיקרית היא ללכוד את עיני הגולש באמצעים ויזואליים ופרסומיים (תמונות, קטעי ווידאו, קופונים, קישורים לרשתות חברתיות), ולספק לו מידע תמציתי וברור אודות המוצר\השירות אותו אתם מציעים, כך שישתכנע שזהו בדיוק המוצר\השירות הנחוצים לו ויונע לפעולה מיידית.

בתהליך העיצוב של דף נחיתה יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים. המרכזי שבהם הוא הזמן הקצר והקצוב בו צופה הגולש בעמוד. לפיכך, על העיצוב להיות חד, מגרה, מושך וברור, כשהוא נושא את מהות המוצר\השירות בכל המובנים החזותיים.

סיסטמס מתמחה במענה על דרישות אלו- עיצוב דפי נחיתה מושכים ומגרים את העין, המשדרים מסר ברור בנוגע למוצר\שירות ספציפיים וכוללים טופס ליצירת קשר. דפי הנחיתה בעיצובה של סיסטמס יוצרים אחוזי המרה גבוהים ביותר.

 

 

 

צרו איתנו קשר
באפשרותכם ליצור קשר באחת מהדרכים הבאות, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם:
כתובתינו יגאל ידין, 45, עכו
משרד 077-4-077077
דוא"ל oded@systems.co.il