אודות
דף הבית - אודות

אנו מתמחים בעיצוב מותאם אישית של אתרי אינטרנט, דפי נחיתה וחנויות מקוונות, המנוהלים ע"י מערכת מתקדמת שפותחה על- ידינו, המאפשרת ניהול עצמאי של המוצר. להלן מספר סיבות בגללן אין שנית לחברה שלנו.

גישה רעננה וחדשנית לעיצוב אתרים ופתרונות מסחר אלקטרוני (חנויות מקוונות)

אנו מומחים בזיהויי צורכי הלקוח ובעיצוב אתר המותאם אישית עבור העסק שלו, כך שייתן מענה מושלם עבור הגולשים בו, ויביא להרחבת מעגל הלקוחות הפוטנציאלים. 

בידינו שנים של ניסיון בעיצוב אתרים בהתאמה אישית, שסייעו לנו בפיתוח גישה חדשנית ליצירת אתר האינטרנט המושלם עבור לקוחותינו.

יכולת זו בפיתוח יעיל של אתרי אינטרנט מאפשרת לנו, בנוסף, להוזיל את עלויות השירות באופן משמעותי, אמנם מבלי להקריב את איכויותיו ואת איכות המוצר המוגמר.

מיד עם הזמנת האתר, יעמוד לרשות הלקוח מעצב אישי ומנוסה עימו יהיה בקשר ישיר. מלבד היתרון הטמון בקשר האישי והליווי הצמוד, חוסכת גישה משתלמת זו תשלומים נוספים למתווכים מיותרים.

המחיר המשתלם

אנו עוקבים מקרוב אחר מתחרינו ומתחיריהם, ע"מ להבטיח שנציע ללקוחותינו את העלויות המשתלמות ביותר בשוק, תוך שמירה כמובן, על רמה גבוהה ביותר של איכות השירות והמוצר, משום שהיא זו המגדירה אותנו.

מערכת יחסים ארוכת טווח

לעיתים רבות מסתיים הקשר בין החברה ללקוח מיד לאחר שקיבלה את שכרה ומסרה את אתר האינטרנט. כל עצה או שאלה בעתיד תידחה או תגרור עלות נוספת. אנו שואפים ליצירת מערכת יחסים ארוכת טווח עם כלל לקוחותינו, ע"מ לסייע להתפתחות העסק שלהם. לכבוד הוא לנו לייעץ ולספק מענה לשאלות בכנות ובמהירות, גם לאחר מסירת המוצר ללקוח.

עם האצבע על הדופק

חברות עיצוב אתרים רבות שמחות למחזר עיצובים קודמים וישנים. אנו שואפים לעיצוב חדשני, רענן ומותאם אישית, ותיק העבודות שלנו משמש עדות לכך. נשמח להציע שיפורים אפשריים לדרישות הלקוח אם נאמין שישנם כאלה, וגם נראה ללקוח דרגים חלופיות להשגת המראה והתחושה אותם הם מחפשים לאתרם.

עולם של אפשרויות

בין אם ירצה הלקוח אתר קטן ואטרקטיבי על מנת לפרסם את שירותיו , אתר שיוכל הלקוח לעדכן עצמאית, או פתרון אינטרנט מלא- ביכולתנו לספק מענה לכך. רמת הניסיון שלנו בבניית אתרים, גדולים או קטנים, בולטת כבר מהמגעים הראשונים של הלקוח עם מעצבו האישי ועד לסיוע ולהדרכה בשימוש באתרך ושירותים מקוונים.

יחסים עסקיים מצוינים

אנו שואפים בכנות למצוינות בכל אשר אנו עוסקים, ולבניית אתרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לא משנה מהי עלות הבנייה. ברור לנו כי מוניטין טוב הוא אחד המרכיבים החשובים בקידום העסק, ולכן כנות והגינות מהרווים חלק בלתי נפרד מהעקרונות המנחים עבורנו כעסק. לקוחותינו ישמחו לאשר את נאמנותו לאתוס זה, ואתם מוזמנים ליצור איתם קשר על מנת לוודא זאת.

צור קשר בקלות

על מנת לענות על צרכי כלל לקוחותינו, אנו שואפים להיות זמינים בכל עת ובאמצעות מגוון ערוצים. ברור לנו כי רבים הם בעלי העסקים המתחילים העוסקים בעבודות יומיות, ולכן לא תמיד באפשרותם לתקשר עימנו במשך שעות עבודה המקובלות, דבר שעלינו לקחת בחשבון. לכן אנו עוקבים באופן רציף אחר המיילים הנשלחים אלינו ומשיבים עליהם. כמו כן, אנו משתדלים להיות זמינים ככל האפשר בעת מקרי חירום ובתיאום מראש במקרה של הסדרים מיוחדים.

תקשורת, זו היא מילת המפתח

הדבר החשוב ביותר שלמדנו במהלך שנים הוא שתקשורת בריאה היא היבט מרכזי של כל מערכת יחסים עם הלקוח. לאור זאת, אנו דואגים לשתף את הלקוח בכל צעד בפיתוח האתר, בעדכונים שוטפים ובהזדמנויות לצפות באתר במשך שלבי הפיתוח השונים.

 עבור רוב האנשים לא ואומרים המושגים הללו דבר, ואנו מבינים זאת. יש לנו ניסיון…PHP, NET, MySQL, Hosting, DNS Records

עשיר בהתמודדות עם לקחות שידיעותיהם בתחום האינטרנט מוגבלות וגם על לקוחות בעלי ידע רחב בתחום. ניסיון זה מקנה לנו את היכולת לתקשר עם כל אחד. אנו נסייע ללקוח לאורך הדרך, החל מרכישת שם הדומיין לאתרו ועד פיתוח החנות המקוונת שלו או גישה לאימייל שלו.

רוצים לדעת עוד?

על מנת לדון בדרישותייך עם נציג מהחברה שלנו, מלא את הטופס הבא ואנו ניצור עימך קשר בהקדם באמצעות שיחת טלפון או בדוא"ל.

צרו איתנו קשר
באפשרותכם ליצור קשר באחת מהדרכים הבאות, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם:
כתובתינו יגאל ידין, 45, עכו
משרד 077-4-077077
דוא"ל oded@systems.co.il